Sosnowiec, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Doradca Klienta

Ruda Śląska

Typ ogłoszenia: Dam Prace

Zakres obowiązków:
&#8226; prowadzenie aktywnych działań w zakresie pozyskiwania klientów na lokalnym rynku
&#8226; nawiązywanie współpracy z klientami
&#8226; dbanie o wysoką jakość obsługi klienta i standardy sprzedaży
&#8226; zapewnienie wysokiej jakości obsługi, zgodnej ze standardami

Oczekiwania:
&#8226; doświadczenie w sprzedaży produktów finansowych
&#8226; znajomość produktów bankowych oraz lokalnego rynku
&#8226; orientacja na osiąganie wysokich wyników sprzedaży
&#8226; wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
&#8226; prawo jazdy kat. B

Oferujemy:
&#8226; profesjonalne, bezpłatne szkolenia
&#8226; stałe wynagrodzenie uzupełniane atrakcyjnym systemem premiowym
&#8226; możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
&#8226; pracę od poniedziałku do piątku
&#8226; niezbędne narzędzia pracy

Jeśli Twój profil zawodowy różni się od naszych oczekiwań, a mimo wszystko jesteś ukierunkowany na rozwój w strukturach naszej instytucji złóż swoją aplikację, a my w odniesieniu do aktualnych procesów rekrutacyjnych, indywidualnie rozpatrzymy Twoją Kandydaturę.

Ogłoszenie dodane: Wtorek, 27 Listopad, 2018  10:31

Identyfikator: 646047

Wyświetleń: 1386