Sosnowiec, Śląskie

<< Poprzednie ogłoszenie

Pracownik Ochrony na obiekcie logistycznym - Sosnowiec

Sosnowiec

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
PRACOWNIK OCHRONY
Miejsce pracy: SOSNOWIEC- obiekt logistyczny

Zakres zadań:
&#8226; ochrona mienia przed kradzieżą, dewastacją i włamaniem,
&#8226; kontrola oraz ewidencja osób i pojazdów,
&#8226; monitorowanie bezpieczeństwa na terenie chronionego obiektu,
&#8226; sumienna realizacja obowiązków służbowych.
Wymagania:
&#8226; znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,
&#8226; mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
&#8226; niekaralność,
&#8226; zdecydowanie,
&#8226; sumienność,
&#8226; dyspozycyjność,
&#8226; zaangażowanie w wykonywane obowiązki.
Oferujemy:
&#8226; wynagrodzenie miesięczne w granicach 2900 zł - 4000 zł brutto,
&#8226; umowę o pracę na pełny etat,
&#8226; możliwość wypracowania godzin nadliczbowych,
&#8226; premia za brak nieplanowanych absencji,
&#8226; ubezpieczenie NNW (od Następstw Nieszczęśliwych Wypadków),
&#8226; świadczenia z ZFŚS (pożyczki, zapomogi, dofinansowanie do wypoczynku dla dzieci pracowników),
&#8226; dofinansowanie do karnetów sportowo-rekreacyjnych,
&#8226; dofinansowanie do nauki języka angielskiego,
&#8226; możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy.

Informacje o ofercie pracy dostępne pod numerem 690-101-257.
Wypełnij formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=b9049afe60da4e059f46e87f99066621
Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie dodane: Czwartek, 14 Marzec, 2019  12:22

Identyfikator: 653324

Wyświetleń: 1986