Sosnowiec, Śląskie

Opiekun/ka osób starszych ,Miejsce pracy: środkowe i południowe Niemcy

środkowe i południowe Niemcy

PERSONNEL SOLUTIONS &#8211; Legalność świadczonych usług potwierdza Certyfikat nr 3636 Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia.

Aktualnie na terenie całego kraju poszukujemy:

Opiekun/ka osób starszych
Miejsce pracy: środkowe i południowe Niemcy
OBOWIĄZKI
&#8226; Czynności związane z opieką, uzależnione od stanu zdrowia podopiecznych,
&#8226; Proste prace domowe

WYMAGANIA
&#8226; Komunikatywna znajomość języka niemieckiego
&#8226; Doświadczenie w pracy w Niemczech (min. 6 m-cy),
&#8226; Serdeczność, cierpliwość, wyrozumiałość, pogodne usposobienie,
&#8226; Mile widziane: prawo jazdy kat. B oraz wykształcenie medyczne lub pielęgniarskie,

AGENCJA ZAPEWNIA:
&#8226; Elastyczne terminy wyjazdów,
&#8226; Atrakcyjne wynagrodzenie &#8211; równowartość 1100 do 1300 EURO netto miesięcznie oraz premie,
&#8226; Legalna polska umowa o pracę,
&#8226; Organizację transportu w obie strony, opiekę koordynatora w trakcie sprawowania obowiązków, zakwaterowanie i wyżywienie na miejscu,
&#8226; Karta EKUZ

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się więcej: 00 48 32 781 59 42/43/44, lub 660 616 670 k.szmidt@personnelsolutions.pl/

Personnnel Solutions Sp. z o.o. nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od kandydatów, pośrednio lub bezpośrednio.

Ogłoszenie dodane: Sroda, 17 Czerwiec, 2015  13:01

Identyfikator: 552342

Wyświetleń: 3597